هشدار !

یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 08:29
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

هشدار امام جمعه شجاع و محبوب شهرغیرتمند و ولایت مدار جهرم به دست اندرکاران نفوذ فرهنگ فساد در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)

 

بنده امسال توی مراسم تاسوعا و عاشورا به ذهنم رسید و اگر زنده باشم سال دیگر به شما قول می دهم اگر هم نبودم شماها این را عملی کنید.

مراسم تاسوعاو عاشورا اگر بخواهد زن و دختری بیاد بیرون با سربرهنه مویش زده بیرون از این جور چیزها اگر نخواهید جلویش بایستید غیرت حسینی یتان صفر شده! (تکبیر جمعیت)

شنیده ام بعضی از اینها دو تا لات همراهشان است گفته اگر بهت گفتند روسریت درست کن فوری آن فرد را بزنند. اینها لات نیستند لاتهای جهرم ما که بچه بودیم یادمان هست وقتی محرم و صفر می شد همه چیز را می بوسیدند می گذاشتند کنار. اینها یا بابی هستند یا یهودی هستند. از دین و مرام امام حسین به طور کلی خارج هستند و باید جلویشان گرفته شود. من نبودم بیاین سر قبرم بگویید فلانی بساط همشون را جمع کردیم.

این نفوذ بیگانه است دارند تعمدا مخالفت درست می کنند. روز تاسوعا و عاشورا  زن نفهم با کلی قیافه خودش را عوض کرده است یكي دو تا داش و لات هم همراهش باشند که اگر یکی خواست بگوید چرا اینطور اومدی بخواهند فوری حساب او را برسند.

این خیال کرده با کی طرف است امروز از بچه هاي نظامی ما الان توی سوریه هستند. امام حسین سیصد گردان توی شهرمان دارد. همه جوانها و پیرهای ما توی  این سازمان دهی شرکت کردند. هیچ چیزی کم نداریم از همین جا برای اهداف حسینی ما می توانیم پشتیبانی اینجوری بکنیم بعد توی شهر خودمان مانده باشیم که چهار تا لات نمی گذارند مردم جوانها سینه بزنندو جلویشان رژه بروند!

دست کم آن موقع که محرم و صفر می شد یك حیایی می کردند می گفتند ایام عزای امام حسین است. این ها اگر خدا می شناختند این غلط ها نمی کردند. بررسی بکنید ببینید اینها مسلمان هستند من اصلا گمان مسلمانی به اینها ندارم برای اینکه این همه خلق دارد به سر و صورت خودش میزند برای عزیز زهرا این جوری بیاید بیرون  و خیال کند شهر بی پایه و اساس است از این جهت بایستی از همین حالا تصمیم گیری بشود و با کمال جدیت برنامه ریزی بشود در این طور مراسم این ها می آیند خودشان را نمایش می دهند گوشه و کنار مجالس می ایستند تعمدا می آیند این غلط ها را می کنند

 یا بهشون از اول اعلام بشود یا بنده خودم می آيم برخورد می کنم آخر یا می زنم یا می خورم ولی این نامردی را انسان نمی تواند به خودش بخرد که توی صحنه عزاداری اباعبدالله الحسین ما جنازه تیکه تیکه شده شهیدمان برای دفاع از حرم حضرت زینب روی دوش مان است بیایند این غلط ها را بکنند این نکته را بایستی با کمال جدیت به اینها تفهیم بکنیم.                       

                                                          «برگرفته از متن سخنرانی آیت الله دژکام محرم الحرام سال جاری»

لطفاً نظرات خود را در این باره،برایمان ارسال کنید. 

خواندن 1007 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 13 دی 1394 ساعت 07:13

1 نظر

  • پیوند نظر هادی جمعه, 22 آبان 1394 ساعت 20:42 ارسال شده توسط هادی

    واقعا تذکر بجا و جدی و باصلابتی بود.انسان نمی داند حواسش به عزاداری و حفظ نظم خود در دسته جات سینه زنی و زنجیر زنی باشد یا به این که در طول حرکت دسته جات به این ها برخورد نکند ......کاش حداقل کمی دورتر از دسته جات می ایستادند؛درنزدیک ترین فاصله ممکن هم حضور دارند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

جستجو


ائمه جمعه جهرم

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg

خطبه‌های‌این‌هفته

تازه های احکام

ادعیه

مثنوی پیر و جوان

رادیو اینترنتی